Tapsa astuu kuvaan suunnilleen kohdassa 17:50
http://www.ruutu.fi/ohjelmat/neljan-tahden-illallinen/kausi-4-jakso-44
Kovasti tykkäsi vieraat illan yllätysesiintyjästä kun heidän kommenteistaankin päätellen .
Tapsa esiintyy
3
151
Vastaukset
- tykkääjä
Eini totesi Facebookissa illan esiintyjästä hyvin : " Ihana Tapsa ... Ääni on niin jummetun hyvä edelleen ...Tosta vaan ,huone tilassa kajautti niin ,että varmasti naapurikin kuuli :))) Ensin kansanlaulu "Laula tyttö" Selvästi omisti sen minulle ..iiiihhh .. Ja sitten vielä R A K A S !!!! Huh huh ... Legenda on legenda !!!! "
Näin on ja Eini itse on aivan superihana ja symppis ! - ****************
Olispa Tapsa aina noin rento TV:ssä. Mahtoikohan edes etukäteen tietää ,että TV-kameratkin on paikalla. Ei ollut turhaa jännittämistä ja jäykistelyä nyt.
- Sepitini
Tuo "Laula Tyttö "olisi ollut ihana kuulla kokonaisuudessaan. Tapsaa olisi kiva joskus myös nähdä kokkaamassa tuossa Neljän tähden illallisessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 74934
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104788- 60772
- 44734
- 46670
- 49664
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38516