Bauhausin Logoclic laminaatti?

onko kellään kokemusta Bauhausin myymistä lankkulattiaa jäljittelevistä Logoclic-laminaateista. On siistin näköisiä, mutta mitenhän laatu suhteessa muihin vastaaviin laminaatteihin? Hinnaltaan ainakin edullisempia kuin vastaavat kilpailevat merkit muualla.
2480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei oo kokemusta noista, mutta ostin kokeeksi Bygmaxin halvinta 4,45 €/neliö tammikuviolaminaattia 6mm ja hiukan hankala oli asentaa mutta nyt on lattiassa ja siinä pysyy. Taitaa olla vissiin koko Suomenki halvinta. Asennushankaluus johtui vain siitä et on niin helvetin ohutta, oon laittanu kasimillistä ja on tukevampaa ja iisimpää laittaa.

Äänestä
  • Taitaa olla kulutusluokka 23:sta. 31 vaatii jo jäykemmän alustan. Halpis laminaatit ovat hyviä yksin eläville ja eläimettömille. halpislaminaatti ei myöskään kohota asunnon arvoa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laminaattia lattiaan kirjoitti:

onko kellään kokemusta Bauhausin myymistä lankkulattiaa jäljittelevistä Logoclic-laminaateista. On siistin näköisiä, mutta mitenhän laatu suhteessa muihin vastaaviin laminaatteihin? Hinnaltaan ainakin edullisempia kuin vastaavat kilpailevat merkit muualla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu