Etkö tiedä, että viestisi näkyvät miltä koneelta ne tulevat. Älä yritä antaa ymmärtää kirjoituksiasi erään toisen kirjoittamiksi.
Hölmökö olet
keksi muuta
10276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kykkii?
Voi sissus sun touhujas. Mitä sun päässä oikein liikkuu?
Annatko nyt ymmärtää että olet päässy jonkun koneelle? Tiedät kai että toisten koneelle murtautuminen on rikos?
Kaikenlaisia tahvoja maa päällään kantaa, niin sä ap olet!!!!!
;)))) ;D ;/
koskaan et tiedä kuka ne kirjoittaa.
Kaikenlaisia tahvoja maa päällään kantaa, niin sä ap olet!!!!!
shut up and play this game
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11022638
Vain ylläpito näkee ip:n, ei kirjoittajat näe. Joillakin mobiililiittymillä on vielä jaetut ip:t joten ylläpitokaan ei varma aina voi olla.
Mitäs sillä on väliä vaikka näkee ketä kirjoittaa ja mitä?
Ihan hyvä että pelleily loppuu.
Kirjoituksiahan täällä luetaan, ei sitä kuka ne on kirjoittanut koska ei voi tietää kuka nimimerkin takana on
Palstailu on hauskaa seurattavaa. Pelko paljastumisesta yleensä puhdistaa kirjoituksia ja eheyttää kirjoittajaa hetkellisesti.
Turhautuminen näkyy ajatusmaailmassa. Tietyillä foorumeilla saa enemmän tukea häiriintyneille ajatuksille.
Täällä jää helpommin kiinni, tänne kirjoittavat realistisemmin elämää kokeneet kuin toisaalle, harhamaailmaa tulkkaaville ja tukeville foorumeille.