mää oon 14v, painan n.60kg ja oon n.175 pitkä ja harrastan maastopyöräilyä, jenkki futista ja käyn kaks kertaa viikossa kunto salilla. oon ihan hyvän näköne muitte mielestä ja on ne jokku kehunu luonnettaki aika paljo, mutta mietin että miks kukkaa ei silti tunnu huomaavan mua. joten oisko joitaki vinkkejä miten tytöt huomais mut?
kiitti jo etukäteen :)
kiitti jo etukäteen :)
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kuulostat hyvältä ;) , mull on sama ongelma, oon 13 vuotias ja oon joku 166cm pitkä? Ja ei kukaan poika tunnu huomaavan mua... koulussa mua vältellää... Mut sä oot sopiva! Älä epäile sitä yhtään! :)
No oot vaan oma ittes , kyllä se oikee viel löytyy! :) tyttönä sanon että pidän siitä kun joku on oma ittensä eikä esitä mitään:)
Toivottavasti autto vähä
oot ok.
Oot jonne joka juo joka päivä es
Mistä sä sen muka voit tietää? Älä arvostele ihmisiä kun et edes tiedä minkä laine toi poika on!
No mitä heIvettiä te kaikki arvostelette poikaa, kun ette tiedä ripaustakaan hänestä. Tiedätte vain pintaraapaisun netissä, joista välttämättä kaikki ei ole totta tai liioiteltu.
Tämmöset topikit ovat turhia. Vajaaälyset pikkuteinit tajuaa sen nykyään vaan vasta myöhemmin...
niimpä
Ulkonäöllä ei ole kovin paljoa väliä - aina löytyy joku, joka löytää susta sitä jotai. Kauneus on katsojan silmässä, tai sun tapauksessas komeus.
Paarhaiten tulet huomatuksi olemalla oma itsesi, juttelemalla ja olemalla avoin uusille ihmisille. Tytöt kiinnostuu niistä, joiden kanssa on mukavaa, rentoa ja hauska. Sellaista seurassasi varmasti on, kunhan et yritä liikaa
Oot ok, sussa ei oo mitään vikaa. Tyttönä sanoisin sen et mee juttelee tytöille eka ihan kaverina ja oo vaan kiltti ja mukava. Älä yritä näyttää miltään kovikselta jos et oo sitä. Tytöt tykkää pojista jotka tulee rohkeesti puhuu. Jos oot ujompi lähesty vaikka facebookin kautta. Onnee vaan :)
Samaa mieltä ku edellinen. Se et on oma ittensä vie jo pitkälleä
Voi voi. Ihastukaa niihin jotka vaikuttavat tavallisilta :) Älkää menkö hämyyn