Rohkaise ujoa edes vähän,jos tunnet samon..oon hulluna sinuun.
Kaunis Laura
J...
18561
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Juhako???
http://kotomatrix.ru/images/lolz/2009/05/08/zv.jpg
No ei.
Samoin Jariseni, teet mut ihan kahjoksi ;)
Kauniimpi kuin kukaan muu.;)
Joni??
Kaunista Lauraa kaipaillen.Elämää ohimennen kopauttaen...
Et sit tullu jutteleen:(
Tässä ollaa. Heeei nyt mä taidan jallittaa itteni jonnekkin mielikuvituksen syövereihin. Tervettä meininkiä.
J..
Kauneutesi vetää sanattomaksi.Täytyy yrittää skarpata,jos siihen tulee vielä mahdollisuus.;)
:) Jos oot oikee tyyppi ni tiiät kyl et mahdollisuus tulee ja mistä mut löydät! Sekä saat myös mun numeron selville jos vaan haluut... ;)
Kynnys soittamiseen tai viestiin tuntuu ainakin vielä tällä hetkellä kovin korkealta.Tiedän että vielä kohtaan sut.Silloin koitan toimia,ylimääräisistä sydämen tykytyksistä huolimatta...;)
Soita jo!! tai törmätään jossakin!!!
Sunnuntaina mä jo hetken luulin että olisit todella voinu olla se ketä toivoin, käyttäydyit jotenki eri tavalla ja katoitki monesti.. Mut eilen mä sit taas olin sulle pelkkää ilmaa, et enpä tiiä.. Taisin olla vaa hölmö ku mitää kuvittelin! No olishan se ollukki aika suuri ihme jos oisit ollu se ketä toivoin.. :(
Meneppä sinä öö aapisenlaialla jonnekki muualle.
Haist Sie Vit ja Vot!
vitsi jos eräs kaunis laura yhteyttä ottaisi,siinä saattaisi taas sydän sulaa.
Jaa