w124 vanteet

Menisikö AMG Monoblock 17 tuumaiset tai Lorinser RSK 17 tuumaiset suoraan ongelmitta w124 mersuun vai ottaisiko mihinkään kiinni?
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jospa kokeilisit niin sitten tietäisit

Äänestä

wittuuu miks netti ei vastaa heti, mistä sitä saa tietoo kun netti ei kerro heti.

Äänestä

ihme äijä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


upi59 kirjoitti:

Menisikö AMG Monoblock 17 tuumaiset tai Lorinser RSK 17 tuumaiset suoraan ongelmitta w124 mersuun vai ottaisiko mihinkään kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu