kouri

"tv-tohtori" jukka-pekka kouri luennoi kotkassa ensiviikolla . onko kukaan menossa kuuntelemaan . itse ajattelin mennä, senverran nivelet alkaneet vaivaamaan ,jos vaikka jotain hyviä vinkkejä saisi.
1223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se mies tietää paljon noista asioista.Kenen piikkiin sitten luennoi ja kenen hommissa on nykyään ? En tiedä.
Työnantajansa edut on pidettävä sopivasti esillä.Ne kun pystyy suodattamaan,niin jäljelle jää pelkkä värittämötön totuus tämän hetken tilanteesta ja ongelmien hoidosta ja -ehkäisystä.

Varmaan kiinnostavaa kuultavaa.
Hyötyä on,jos kuulija alkaa noudattamaan neuvoja ja vinkkejä :)
Se osa jää kuulijan omalle vastuulle.
Aivan liian usein vain pilleripurkki kelpaa,ei tarpeellinen elintapojen muutos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kipukinttu kirjoitti:

"tv-tohtori" jukka-pekka kouri luennoi kotkassa ensiviikolla . onko kukaan menossa kuuntelemaan . itse ajattelin mennä, senverran nivelet alkaneet vaivaamaan ,jos vaikka jotain hyviä vinkkejä saisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu