Mitenhän tullut

ei ummarra

Mitenhän lie tullut sellainen käsitys ko. henkilöstä kun nyt kattonu tota vain elämää sarjaa että on jotenkin muitten yläpuolella olevinaan. Yrittää olla hauska ja tunteellinen, vitsit on jotain muuta kuin vitsejä, letkautuksia. Puhuu toisten päälle että saa äänensä kuuluviin muista viis. Ihan kuin sillä ei olis mitään sanottavaa. Jotenkin aika ajanut ohi, näyttää rupsahtaneelta vaikkei ikää vielä oo kovinkaan paljoa.
En ymmärrä miksi jotkut naiset vuosikaudet kiertää keikoilla perässä...
Tää oli ny mun mielipide surkeena päivänä.

10

438

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hohhoijaa

      Kyllä on kateus huipussaan yllä olevalla surkimuksella.Ei todella ole ymmärrystä ole mihinkään,tosin pimeä kommentoija!!!!!!!

    • Entinen fani

      Kyllä se on rupsahtanut ei mahda mitään, karseeta noi meikkaukset ei auta yhtään.
      Mutta eihän fani sitä huomaa, siksi kai ovatkin jatkuvasti julkisuudessa ettei kukaan huomaa miten ikä tekee tepposiaan miehillekin.

      • Keski-ikää

        No ei se enää nuorikaan ole...


    • CCCCxxXXX

      Olipa tosi ärsyttävän näköinen tuossa silmämeikissään vain elämää-ohkelmassa..nyt se vasta onkin kuin Simo Hollanpää (huom. sananmuunnos) ja lihonut se on taas.

    • Tosifanit

      Täällä nämä kommenttien kirjoittajien älykkyysosamäärät on nolla.Miten ihmiset voi olla noin kateellisia.Jaria ei voita kukaan!!!!

      • phyyh

        Noin sanoo yks tuota samaa sorttia oleva..vai että kateellisia - voi tsiisus!!


    • Fanit myöskin

      Ja sitten nämä phyyhin ja voi tsiisukset,kertoo tuon sortin järjen tason ja juoksun TSIISUS-NE EI ÄLYÄ SIIS MITÄÄN.Kannattaa mennä jonnekkin itseään sivistämään ennenkuin aukoo päätään asioista joista ei todellakaan ymmärrä mitään!!!!!!

    • ihis

      Jatsa on tosi symppis ja peittosi 6-0 laulutaidollaan Vain elämää ohjelmassa.

      • HAH HAH

        Perzeestä se on!


    • hurlumheij

      Sillanpää oli kyseisen ohjelman kingi. Ainoa, jonka ääni kantoi laulun kuin laulun ja kevyesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      338
      12741
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      60
      3817
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3264
    4. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      52
      3120
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      134
      3057
    6. 103
      3008
    7. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      77
      2999
    8. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      159
      2684
    9. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      43
      2638
    10. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      278
      2552
    Aihe