Mitenhän tullut

ei ummarra

Mitenhän lie tullut sellainen käsitys ko. henkilöstä kun nyt kattonu tota vain elämää sarjaa että on jotenkin muitten yläpuolella olevinaan. Yrittää olla hauska ja tunteellinen, vitsit on jotain muuta kuin vitsejä, letkautuksia. Puhuu toisten päälle että saa äänensä kuuluviin muista viis. Ihan kuin sillä ei olis mitään sanottavaa. Jotenkin aika ajanut ohi, näyttää rupsahtaneelta vaikkei ikää vielä oo kovinkaan paljoa.
En ymmärrä miksi jotkut naiset vuosikaudet kiertää keikoilla perässä...
Tää oli ny mun mielipide surkeena päivänä.

10

436

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hohhoijaa

      Kyllä on kateus huipussaan yllä olevalla surkimuksella.Ei todella ole ymmärrystä ole mihinkään,tosin pimeä kommentoija!!!!!!!

    • Entinen fani

      Kyllä se on rupsahtanut ei mahda mitään, karseeta noi meikkaukset ei auta yhtään.
      Mutta eihän fani sitä huomaa, siksi kai ovatkin jatkuvasti julkisuudessa ettei kukaan huomaa miten ikä tekee tepposiaan miehillekin.

      • Keski-ikää

        No ei se enää nuorikaan ole...


    • CCCCxxXXX

      Olipa tosi ärsyttävän näköinen tuossa silmämeikissään vain elämää-ohkelmassa..nyt se vasta onkin kuin Simo Hollanpää (huom. sananmuunnos) ja lihonut se on taas.

    • Tosifanit

      Täällä nämä kommenttien kirjoittajien älykkyysosamäärät on nolla.Miten ihmiset voi olla noin kateellisia.Jaria ei voita kukaan!!!!

      • phyyh

        Noin sanoo yks tuota samaa sorttia oleva..vai että kateellisia - voi tsiisus!!


    • Fanit myöskin

      Ja sitten nämä phyyhin ja voi tsiisukset,kertoo tuon sortin järjen tason ja juoksun TSIISUS-NE EI ÄLYÄ SIIS MITÄÄN.Kannattaa mennä jonnekkin itseään sivistämään ennenkuin aukoo päätään asioista joista ei todellakaan ymmärrä mitään!!!!!!

    • ihis

      Jatsa on tosi symppis ja peittosi 6-0 laulutaidollaan Vain elämää ohjelmassa.

      • HAH HAH

        Perzeestä se on!


    • hurlumheij

      Sillanpää oli kyseisen ohjelman kingi. Ainoa, jonka ääni kantoi laulun kuin laulun ja kevyesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      44
      10619
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      127
      10159
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7937
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6354
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      32
      5003
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      56
      4763
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      124
      4112
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      125
      3449
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      63
      3165
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      227
      3114
    Aihe