Mitä antaisin??

eli mitä voisin antaa 22-vuotiaalle veljelleni joululahkaks, joka sinkku ja asuu kotona? Entä isälleni joka 50?? Ite oon 14, joten ei sais olla kauheen kallista
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Parilla kympillä saa todella laadukkaat uudet puhelimen tai läppärin kuoret omalla kuvalla varustettuna! Todella toimiva edullinen lahjaidea, toimii :)

Täältä voi tilata oman kuvan omaavia kuoria: http://designskins.fi/

Äänestä
  • Ja tää siis käy sekä isälle että pojalle, sillä oletuksella että molemmilla on kännykät :D

    Äänestä

Polta persoonaa kuvaavat CDt ja koristele kannet hienoiksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annuu98 kirjoitti:

eli mitä voisin antaa 22-vuotiaalle veljelleni joululahkaks, joka sinkku ja asuu kotona? Entä isälleni joka 50?? Ite oon 14, joten ei sais olla kauheen kallista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu