ford kuihtuu alati

ford putoo suurten auton valmistajien kelkasta koko ajan,liikaa vikoja ja laatukin ontuu..

http://www.kauppalehti.fi/etusivu/ford aikoo sulkea tehtaan belgiassa/201210290075
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kiinassa myynti lisääntyy amerikassa toiseksi myydyin euroopassa ylikapasiteettia muut seuraavat perässä ja se laatu on kyllä kunossa mm 60000 km testi focucsella !!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alaspäin käy fordson kirjoitti:

ford putoo suurten auton valmistajien kelkasta koko ajan,liikaa vikoja ja laatukin ontuu..

http://www.kauppalehti.fi/etusivu/ford aikoo sulkea tehtaan belgiassa/201210290075

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu