Onko siitä terveydellistä haittaa jos penisrengas on niin tiukalla ettei siemensyöky lennä ulos ennen kuin löysää penisrengasta. Eli Klimppi jää niin sanotusti matkan varrelle.
Penisrenkaasta.
4
779
Vastaukset
- kaalimato.com
Hei,
Minulla ei ole valitettavasti tutkittua tietoa siitä onko ko. toiminta haitallista. Asiaa kannattanee kysyä esimerkiksi urologilta.
Terveisin
Kaalimato.com - tehoa
onko olemassa penisrengasta, jota voisi pitää salaa erektion parantamiseksi
( niin , että kumppani ei sitä rengasta huomaisi/tuntisi ) ?
onko L arginista miehille hyötyä ? - kaalimato.com
Hei,
On olemassa hyvin ohuitakin penisrenkaita. Tämä ei tietysti täysin takaa sitä huomaako kumppani renkaan vai ei. Toinen vaihtoehto on keskustella avoimesti kumppanin kanssa asiasta ja kokeilla penisrengasta yhteistuumin.
L-arginiini on aminohappo, joka edesauttaa typpioksidin muodostumista kehossa. Typpioksidi laajentaa verisuonia ja edistää verenvirtauksen lisääntymistä myös miesten erogeenisilla alueilla. Miehillä parempi verenvirtaus voi auttaa erektion voimakkuuteen ja kestoon sekä lyhentää aikaa uuden erektion saavuttamiseen.
Terveisin
Kaalimato.com - nippusiteellä
hepinjuureen ei mällit lentele
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622592Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999889Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567765Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va1026529SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936257Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675861Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615350Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515253HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1344915Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084592