Miksi sillä on pitkät ja lakatut kynnet?
Eskon kynnet
whyyyyyy
10310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mietippäs sitä!
eiköhän jokainen saa olla ja laittaa kyntensä miten haluaa! miks sä kirjotat tänne?
Kuvottava näky. Ostais niilläkin kynsilakoilla hiussiirteitä. Hampaathan olikin jo valkaistu aivan luonnottomiksi.
Ja tukkakin on lähössä, puketuu kuin teini johonkin merkkipaitoihin tai ulkomaalaiset, jotka laittaa tuommosia kaikenkirjavia paitoja, lisäki kynsilakka ruman näköistä paksuissa sormissa, lapsellisen oloinen tyyppi, hymyili omahyväisesti, ei ihmekään,kun kaksi kypsymätöntä aikoinaan kohtasi, niin siitähän syntyi riitaa, nehän tappeli koko ajan siinä isku kolumbiaan-ohjelmassa, kuluttavan näköistä touhua.
Dear Whyyyyyy,
miksi sen exällä on sahanpurua aivojen tilalla.
Ja miksi silläkin on pitkät kynnet!
Miksi???
Eikös tää ole juorupalsta? Minusta on outoa, että miehellä on pitkät kynnet. Kitaristeilla ymmärrän plektrana toimivat pidemmät kynnet.
Kyllä täällä on paljon pöllömpiäkin avauksia, joten eiköhön minun joukkoon mahdu....?
Onko eskolla kynnet? voi taivas sentään.
Huomasin saman, vitun säälittävä tapaus. On taas läskiintynyt ja kunnon kalju päälaella. Kynsien lakkaus on naisten heiniä.
Sitten vituttaa just tuollainen "mä haluun korostaa mun vitun persoonallisuutani" tyypit. Sitä se on kun puuttuu luonnollinen karisma. Sitä karismaa kyllä ei lakatuilla neitikynsillä saada.
Esko vaan on niin upea ja hyvä tyyppi. :)
Essi on varttihinuri, ihan kuten Maran nykyinen niskatukkaneiti Stephanie.