Oletteko lukeneet La mia vita Nooran blogia? Tytöllä ei taida olla todellisuuden tajua ollenkaan?? Nytkin laittoi kuvansa Iltalehdelle, väittää näyttävänsä muka Diane Krugerilta, eikä samaa näköä ollenkaan. Mikä ihmisiä vaivaa?
La mia vita noora
15
1048
Vastaukset
- aapee
tyttö on pintaliitäjä
- savontyvär
Kyseinen bloggari kuulemma muutti Englantiin miehen perässä. SIIS miehen perässä, jolla on toinen nainen ja tämän naisen kanssa lapsi. En ymmärrä mitä tämä nuori nainen ajattelee. Saisi varmaan ihan sinkku - miehenkin, jos haluaisi. Mutta eipä tämä meidän asia ole sitä täällä pohtia.
- Tiia
Voi että, eikö sitä Suomesta löydy sinkkuja miehiä pilvin pimein. Mutta tuohan mies on musta:D eli jostain afrikan alueelta joissa naisia alistetaan ja miehillä on monia naisia niin ehkä tuo Nami on semmoisia miehiä...........
EI IHMISILLÄ JÄRKI PELAA - noorafani
Itse asiassa tällä poikaystävällä oli edellisestä suhteesta se lapsi.
- orr
Hyvä tuo ''muutti KUULEMMA'', lue itse blogia äläkä tule tänne kuulo puheidesi mukaan levittämään juoruja.
- leaady
idiootti se muija o
- soturiks
minusta tuo vaikuttaa ihan mukavan oloiselta tytöltä, bloginsa perusteella?
- noorafani
Minustaki noora vaikuttaa oikein kivalta tytöltä että en tiiä blogia tämän ketjun kirjoittajat ovat lukeneet:D
- eme11
Oltiin samalla yläasteella. Se on aina ollut semmonen "miestennielijä"... Mutta miksi tämmösestä tehdään ketju tänne?
- pieceofcake111
onko tämä jokin trolli
- get a lige
Mitä helvettiä. Onko kaveri vähä mustasukkane :DDDDD Idiootti tai alle 15 v ja yli 100 kg
- jabadabadiu
Näyttää ihan Diane Krugerilta ja ihan mukavan oloinen tyttö. Hieman tosin huomionhakuinen ja kehuu itseään blogissan.
- heibeibe
kattokaa irvistyskuvia
- oikeesti?
"Mikä ihmisiä vaivaa?" :D ootko tosissaa vaa onko tää trolli. Jos tuut tänne suomi24 keskustelu palstoille avautuu jostai noorasta from rovaniemi(aivan sama näyttääkö krugerilta ku muuten näyttää pirun hyvältä) ni et voi ku kysyy iteltäs että missä vaiheessa kaikki lähti menee päi helvettiä.. en kyl yleensä kirjottele näihi paskoihi ku täshän melkee alentuu sun kaltaisten kodittomien tasolle mut nyt meni hiukkasen jo liikaa hyvän huumorintajun yli.. mut on sullakin mahdollisuudet varmasti kattoa elämää vielä joskus aikuisten silmin ja olla protestoimatta kaikkea joka vähänki aiheuttaa kateutta..
Ps: tutustuppa tuohon tyttöön niin elämänlaatus parantuu varmasti - Orr
Huh olipa kyllä noloa näin suomalaisena lukea tämä keskustelu. Empä edes tiedä miksi vaivauduin. Blogin kirjoittaja on päässyt nuoresta iästään huolimatta näkemään ja kokemaan maailmaa enemmän kun suurin osa suomalaisista. Hävettää teidän kaltaiset kateelliset paskanjauhajat. Joillakin on vähän suuremmat unelmat elämälleen ja ovat valmiita tekemään töitä niiden eteen. Yrittäkääpä itse kirjoittaa blogia elämästänne. Ja ihan vielä huomautuksena, tarviiko lukea jos ei kolahda?..
Omasta mielestäni hyvin inspiroiva ja kaunis nuorinainen joka on matkalle tekemään unelmistaan totta. Välillä kaikki ei suju niinkuin toivoo mutta sehän on vaan elämää ja siitähän blogeissa pitääkin juuri kertoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648