En uskalla uskoa enää unelmaani....

Menit pois,etkä palaa, vaikka kuinka toivoisin. Sydän on niin rikki.
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja kenellekköhän tämä meni?

Äänestä

Anssille....

Äänestä
  • Ehkä Markollekin on joku "Anu" jossakin odottamassa.. Nyyh.

    Äänestä

  • 14+13 kirjoitti:

    Ehkä Markollekin on joku "Anu" jossakin odottamassa.. Nyyh.

    Ei ole kun loppui riitaan lopullisesti tällä viikolla.

    Kaikkea hyvää Anulle vantaan suuntaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anu :[ kirjoitti:

Menit pois,etkä palaa, vaikka kuinka toivoisin. Sydän on niin rikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu