satumaalle

4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • tulen heti kun talous helpottuu
    inssi ei mennyt läpi
    taas lisää ajoja ja uusintaan

    muutama pieni virhe mikä olis pitänyt huomioida

    muuten kehu mun ajamista
    yllättävän hyvin kuulemma naiseksi ajoin
    sano että kyllä musta vielä hyvä kuljettaja tulee ne pienet asiat pitää huomioida liikenteessä

    Äänestä

Tämmöiset jutut lähinnä pierettää.

Äänestä

kulta rakas olisitpa täälä kanssani

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prinsessa.. kirjoitti:

ikävä sua

http://www.youtube.com/watch?v=6e6dvMyPbOk&feature=share

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu