. . . . .
Huomenta
"-"
31250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
.,?
mui
ja menoks muualle.
Hyvää huomenta ja leppoisaa irl-launtaita itse kullekin :)
http://youtu.be/vnEJhozn3J8
huomenta armaani, nukuitko makeesti :)
sua rakastan nyt
http://www.youtube.com/watch?v=HFsKZNFfJHI
hieman ollin näköinen,mut suloisempi mies ;)
Täällä ei ainakaan makeasti nukuttu, aika pitkälle valvoessa yö meni. Mutta asian voi tarvittaessa korvata päikkäreillä...
2-3 tunnin päikkärit tekee hyvää...
Aikas pitkiä päikkäreitä suosittelet :D Kerronko, mikä muu tekee hyvää ;)
Ole hyvä vaan....;)
Pitemmät päikkärit tilanteen mukaan, joskus tarttee ottaa pitemmät :)
Kun minua kosketetaan pyöreän masuni päältä (pitkään), sen jälkeen sormia voi kuljettaa vartalonkaarta pitkin rinnoille. Rintoja saa koskettaa pitkään. Minua voi suudella samalla. Käsiä voi kuljettaa alemman sisäreisille (Ah!) Kädet voivat myös koskettaa reisienväliä . . . Siinäkohdin viiimeistään tahdon toisen tulevan sisälleni. Aluksi pidän hellästä rakastelusta, muutoin se voipi sattua. Jonkin ajan kuluttua voi tilapäisesti siirtyä sisältäni ja kuljettaa kieltä alamasulta jälkojenväliin (Uih'), sitten jo kuitenkin pian pyydän siirtymään takaisin sisälleni. . .
Oijoi' joi . . . olen selvästi rakastelun tarpeessa . . .
Nooh....tohon saattaa kulua aikaa...pitemmät päikkärit...ton jälkeen kun vois hiukan huilia...Kieltämättä saattaisi tuntua ja maistua tosi hyvälle molemmin puolin....tunnut aistikkaalta
Kieltämättä siltä vaikuttaa....ooh...haukkaisin...
En ole rakastellut hetkeen ( ehkä muut asiat ovat olleet enempi mielussa), joten olen todella sen tarpeessa. Kyllä, olen aika aistikas ja erotiikka on mieleeni . . .
Hah, oot sä niin hömelö :) Toisaalta aika hauska noiden seksifantasioidesi kanssa. Itse harrastin juuri äsken rakkaani kanssa seksiflirttiä puhelimessa ja vähän samanlainen hassun hauska tunnelma,...jos seinällä olisi korvat ja ne kuulisivat meidän jutut:D
Hitsi tunnut...varpaissa asti...nooh...kuulostat hemaisevalta pörröpäältä ;P
Ei mitään pika juttuja vaan ajan kanssa....erotiikkaa
Aikaa yhdessäoloon ja rakasteluun on hyvä käyttää. Ehkä silloin tällöin pikaisemminkin asian voi hoitaa, kun on oikein kiihkeällä päällä . . . Mutta enempi siitä nauttii, kun siihen käyttää aikaa ja kosketusta, tunnetta . . .
Ymmärrät aistikkuuden ja tunteiden päälle....niiden kiihkeiden tunteidenkin. Pikasiin vaikka hississä tai sovituskopissa, jos tunteet pääsee valloilleen....unohdetaan muu maailma...olemme vain me.
Olis se varmasti kuumaa huumaa.... ;P
(.-.)
Taidat ootella jotain iltajunalla tulemax :D
a
k
a
s
samoin sulle
kulta, kultiainen, soma söpöliini, mussukkainen nassukkani...oot niin ...nam
http://www.youtube.com/watch?v=XAxhTmMyDRU
Rakastan tuota Tapani Kansan laulua! Siinä on sitä aitoutta ja vanhan ajan meininkiä! Tapsa on kyllä erinomainen laulaja, ääni vain kehittynyt vanhemmiten.
sinulta minulle
Kyllä se varmaan oli, olihan siinä tunnisteetkin :)
onnellinen ;) sinäkin olet rakas.
Samoin ajattelen, veit sanat suustani. Tapsalla on ääntä ja karismaa. Tykkään kans tästä biisistä. Tässä on hyvät sanat :)
ihanaa, pääsin sitten jonon jatkoksi ;) ja haaveilen sun makeista marjoistasi.
wtf? ei ole mitään jonoja.