Onko aamu (ma)

samanlainen. Odottaa hänen olevan siellä (naisen) ei ole. Odottaa hänen kävelevän vastaan, ei kävele. Odottaa hänen saapuvan lounaalle, ei saavu
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on mutta v i t u n jäistä. Sen lupaan

Äänestä

Surkeaksi ja epätoivoiseksi on mennyt miehen elämä jos haaveissa elää. Noin voi käydä kun ei osaa toimia

Äänestä
  • Aina ei auta vaikka osaiski toimia..
    Varsinkaan kun vastapuoli ei ole kiinnostunut.

    Äänestä

  • yhtä tyhjän kanssa kirjoitti:

    Aina ei auta vaikka osaiski toimia..
    Varsinkaan kun vastapuoli ei ole kiinnostunut.

    tehnyt aloitteen ja tullut totujutuksi? Ja huom. silmäpeli, hymyileminen, vitsailu ja flirttaily ovat sellaisia asioita, joita EI lasketa aloitteeksi. Aloitteeseen voi vastata kieltävästi tai myöntyvästi. Jos olet saanut kielteisen vastauksen, olet torjuttu. Eli miten on?

    Äänestä

itestään sinne lounaalle saavu, sun pitää se itse sinne kutsua!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohtalon oma kirjoitti:

samanlainen. Odottaa hänen olevan siellä (naisen) ei ole. Odottaa hänen kävelevän vastaan, ei kävele. Odottaa hänen saapuvan lounaalle, ei saavu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu