Haistatellaanko

maanantaina päin naamaa, molempien toimesta?
6166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

miksi? Mihin pyrit? Mä elän rakkaudella en vihalla

Äänestä
  • Kunnon viha ja inho päälle. Sillä mennään.

    Äänestä

Miksi vasta maanantaina?

Äänestä
  • Totta helvetissä mä ainaki haistattelen, viimeks ei tosin ollu molempien toimesta vaikka ois pitäny.

    Äänestä

eiks siellä työmaalla pitäis tehdä töitä, siitä kai teille maksetaan, v.ittuilkaa vapaa-ajalla..

Äänestä

Ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olis aika kova juttu kirjoitti:

maanantaina päin naamaa, molempien toimesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu