Kellään kiinnostusta ostaa Gilera Stalkeria. Prikka otettu irti, joten kulkee sellaista 65km/h-70km/h. Kiihtyvyys on luonnollisesti Gileroissa kunnossa. Hinta jotain 1600 euroa. Kone hyvässä kunnossa ja todella vähän ajettu.
Ilmoitelkaa jos on kiinnostusta.
M: Gilera stalker, viritetty.
8
1300
Vastaukset
- Poliisi
Kerropa osoite niin tulemma katsomaan.
- showman
Mutta kun poliisit ei välitä paitsi joissain pienissä kylissä. Nykyään niin moni ajaa skootterilla jossain 60km/h alueella liikenteen mukana eikä poliisit välitä kunhan ei aja ylinopeutta.
- oikea poliisi
asialinjalla.
- oikea oikea poliisi
oikea poliisi kirjoitti:
asialinjalla.
asialinjalla
- jaahas
oikea oikea poliisi kirjoitti:
asialinjalla
Mä oon myymässä skootteria ja te pikkupojat tuutte leikkimään tänne poliiseita? Jos teillä on 50cc niin luulenpa, että teiltäkin löytyy virityksiä, joten käyttäytykääs. Harvoin näkee että joku repii tuolla liikenteessä kaasupohjassa 45-50km/h.
- vasen oikea vasen oikea pol...
oikea oikea poliisi kirjoitti:
asialinjalla
Niin, kannattaa vähän miettiä näitä viritysasioita ja niistä kirjoittelua, se kun ei ole laillista puuhaa.
- Fude
vasen oikea vasen oikea pol... kirjoitti:
Niin, kannattaa vähän miettiä näitä viritysasioita ja niistä kirjoittelua, se kun ei ole laillista puuhaa.
Että olet skootterin omistaja ja vanhepasi eivät anna sinun virittää vaikka kaverit ovat virittäneet? Heheh..
Käyppä kattomassa esim.
http://www.motot.net
http://www.huuto.net
Paljon siellä keskustellaan virittämisestä, joten virittäminen on laillista puuhaa, mutta ei sillä ajaminen.
- jaahas
Eli 1450 lähtee. Ilmottakaa tänne jos on kiinnostusta niin annan mailiosoitteeni. Niin sinne voi lähettää kysymyksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642559
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182277Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee622099Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2091476"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591474Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2311222Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971174Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089