Joku tyyppi tuli kysyyn multa pari päivää sitten, et oonksmä neitsyt. Sit kummempia ajattelematta mä sanoin et joo. Ja niinhän mä oon. Nojoo, nyt jotkut ihmiset on huomautellu siitä semmosella ilkeellä tavalla. Tai siis semmonen porukka, jengi. Ne sanoo mua neitsyks ja pilkkaa mua siitä et oon.
Miten tosta pääsee eroon?
btw, mä oon 13.
Neitsyydestä kiusaaminen
12
342
Vastaukset
- asdasdad
jos ei oo trolli niin huoh. varmaan yli 90% ton ikäsist on neitsyitä. joten tod. näkösesti varmaa nuo kiusaajat ovat neitsyjä myös, ainaki osa.
mut minkäs teet kun ton ikäset jätkät on nii lapsellisia viel. - RomanceBoy
Kyllä on yks typerimpiä asioita kiusata :/ jos ne sanoo olevansa ei-neitsyitä nii sano että huorat ruukaa menettää neitsyytensä ajoissa jo merkiksi siitä että on huora eikä muuksi muutu.
Oisit sanonu, että tietenki olet. :p Ja kiusaajia voit kehottaa painumaan kotiinsa runkkaamaan vielä muutamaksi vuodeksi.
- Onnellinen neitsyt
" " ieosugiodg 13.11.2012 20:14" "
("btw, 13")
Olen onnellinen ja ylpeä neitsyydestäsi! Sinulla on monta vuotta aikaa kasvaa ja kehittyä ja löytää oikea ihminen rinnallesi.
Todennäköisesti tuo mainitsemasi jengi yrittää saada sinut tekemään typeryyksiä ja haukkuvat sitte H...ksi. Älä siis lankea hölmöilyyn heidän kiusantekonsa vuoksi.
Pää pystyyn! - ´´p
Tiedätkö kuin moni tyttö katuu ettei niillä ole enään moraalia, ole ylpeä itsestäsi, oot vielä nuorikin! Kateelliset kiusaa, koska ei voi saada takas mitä sulla on!
- Nimetön nyt
Näin on!
- joogus
juu, noi on ihan lapsellisii ku jaksaa haukkuu tollasest, ja ikään nähden ei mitään järkee lopettaa neitsyyttä.
Olen samaa mieltä edellisten puhujien kanssa. Seksiasioissa ei suotta kannata kiirehtiä.
Nettisaapas: Johan, Snellusta- 9 + 15
Jos ei oo neitsyt ni ei se tarkota et on huora.. :< ite oon 14v enkä oo neitsyt mut en kyl oo mikää huorakaa :o Mua ei kiusata koulus enkä mäkää kiusaa ketää.
- Smirnoff1
7% seiskaluokkalaisista on ollut yhdynnässä
- tukipalvelu
Hei! Jos haluat jutella kanssani siitä niin otahan yhteyttä [email protected]
Osaan auttaa ja tiedän tekeväni sinut iloiseksi ja itsevarmemmaksi :) - juliapurane
Siis tuo kiusaamisen aihe on yksi turhimmista!
Suurin osa 7 ja 8 luokkalaisista on vielä neitsyitä.
Enpä usko että kiusaajatkaan ovat vielä yhdynnässä olleet,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vuonna 2026 jää entistä vähemmän rahaa käteen palkansaajille
Työttömyysvakuutusmaksu nousee 0,3 prosenttia. Työeläkemaksu nousee 7,15 prosentista 7,3 prosenttiin. Työmarkkinajärjest195105Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois
Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul854531Suomen kansa puhunut: Purra huonoimpia ministereitä
Kouluarvosanalla 6–, eli samaa tasoa mitä Purran oikeakin koulutodistus. Epäpätevyys on tullut huomattua Suomen talouden2723642Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen
haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota1063104Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota
Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma432665- 252008
Ulkoministeriön konsulipäällikkö arvostelee rajusti Haavistoa: "Täällä on pelon ilmapiiri"
"– Täällä on ministerin toimien takia aivan selvästi pelon ilmapiiri. Jos sellaisen annetaan pesiytyä virkamieskulttuuri101847Joulun ruokajonoissa entistä enemmän avuntarvitsijoita - Mitä ajatuksia tämä herättää?
Räppärit Mikael Gabriel, VilleGalle ja Jare Brand jakoivat ruokaa ja pehmeitäkin paketteja vähävaraisille jouluaattoa ed1061804- 2311724
Pyydän anteeksi etten osannut ratkaista
Mitään muuta kuin lähtemällä. Et oikein tullut vastaan etkä kuunnellut. Tuntui että minun piti koittaa sopia ja sovitell711681