Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nussia ankkarockissa.....

837143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

satun tietämään tuon pikkuhuoran.antaa palvelujaan helpolla melkein kaikille!ihan hyvä pano,ei siinä mitään.
terveisiä vaan!;)

Äänestä
  • Näyttäisi tuossa tyttö enemmän ottavan palvelua vastaan kun antavan sitä.

    Festarielämä on kyllä hienoa.

    Äänestä

salakuvaus on kiellettyä laissa....

Äänestä
  • uuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhh......

    Äänestä

  • Mutta tuopa onkin kuvattu julkisella paikalla.

    Äänestä

Minne se filmi on kadonnut?

Äänestä

Onkohan näitä festarihelmiä jossain lisää? Näin yhden kuvan RMJ04, mutta niitäkin on kuulemma enemmän... missä?

Äänestä

Pistäkää linkkiä pliis....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vrr kirjoitti:

http://irc.amigafin.org/archive/files/0ankkarock_pissis_ja_30vee_ukko.mpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu