Win-8 Mahtavan kokoinen ! 9 updates=344.2MB !!! Ihankun SP1 ?
No nyt sitten on marraskuun päivitys kasissa !
No nyt sitten on marraskuun päivitys kasissa !
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä se olikin todennäköisesti SP1 Win-kasille, sillä kaikki toiminnat sujuu jouhevammin ja eipä ihme, jos ei 344MB trimmaus näy toiminnoissakin.
Toistaiseksi ei ole ollut yhtään moittimista kasista ja tuskin tuleekaan, sillä Microsoft huoltaa myös mitä rakentaa, mutta toisin on "niissä toisissa käyttiksissä" ja en nyt edes ala luettelemaan niitä 250 plus jakelua, jotka lupasivat "kuun taivaalta", vaan tulikin YLLÄTYS ................. he he heheh
Bloatwarea päivityksiä myöten. On se hieno.
Vaan ei ollut "Bloatwarea", vaan kaikki oli Windowsin omia lisäyksiä ja korjauksia ohjelmistoon, sillä ensimmäisissä dvd levyissä on aina korjauksia, sillä ostin kasin ensimmäisenä päivänä ja kolme vuotta sitten olin myös niitä ensimmäisiä ostajia ja siihen seiskaan tuli SP1 kuukausien jälkeen ja nyt kasissa oli sama, mutta mikkis jo sanoi, että kasiin ei tule SP1,tä vaan korjaukset tulee joka kk toisena tiistaina .
Upeaa, kuinka Microsoft pitää huolen omasta käyttöjärjestelmästään. Tulee sellainen turvallinen olo - toisaalta, eipä ole 7 vuoteen tullut yhtään haittista!