Katotteko yleensä jätkien perseitä? Millanen pylly on pojalla hyvä? Millasissa housuissa perse näyttäisi parhaimmalta?
Itelläni varmaan on ihan tavallisen kokonen pylly, vähän pyöreän mallinen ehkä, muttei mikään hirveen iso tai levee. Käytän enimmäkseen ihan tavallisia farkkuja.
Itelläni varmaan on ihan tavallisen kokonen pylly, vähän pyöreän mallinen ehkä, muttei mikään hirveen iso tai levee. Käytän enimmäkseen ihan tavallisia farkkuja.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jooh, mä katon aina jätkien perseitä heti naaman jälkee. Mun mielestä pojille ei oikein sovi farkut, pitää olla jtn miehekästä ja söpöö, niinku jotku lökärit x) Skedepojat on nii ihaniiii^^
ja lökäritkö ovat sitten muka miehekkäät. minusta se on lähinnä onnetonta vartalon peittelyä. ja eihän sitä persettä niiden lökäreiden sisältä näe...näyttää enemmän roikkuperseeltä ku semmoselta...ööh...hyvältä
En mä ainaskaa perseitä tuijottele...lökäreistä ei sitä paitsi ees nää..jos käyttää lökäreitä ni on ihan sama millane perse on..:) Lökärit on iha tajuttoman hyvännäkösii..xD
En tiiraile kenenkään periä.
Aiempien vastaajien viesteihin liittyen: minun mielestäni lökärit ovat hirveän näköisiä. Säälittävän näköistä, kun ne poika-reppanat yrittää juosta.