Aegean blue ja RCI prepaid lomaviikot

Lomaa odottellessa

Ostettiin muuan vuosi sitten Rodoksella ollessa kolmen viikon majoitus (2-4 hlölle taattu) Myyjä kehui rci:n majoituspaikkojen olevan aina 4-5 tähden paikkoja, no eka viikko Kreetalla, majoitus sinne minne olisin halunnut (Leoniki Residenssi) ei onnistunut, Village Heigh golf resort, majoitus tuolla oli kyllä ihan 4 tähden huoneisto, mutta,mutta...ensi keväänä suuntana olis ollutr Play de Ingles/Gran Canaria, ei onnistunut kahta viikkoa...nyt sitten on varattuna Teneriffa, Adeje, Calloa Garden, 2 tähteä!!! Lisäksi tuossa paikassa on nyt tarjous 776e/4hlöä/2viikkoa....me ollaan maksettu 2000!!!! Reilua, eikö totta! Lisäksi hotelli veloittaa sinne tullessa 21e/vko sähkö-ja vesimaksua!
Eipä tarvitse enään edes harkita jatkojäsenyyttä tai lomaosakkuutta RCI.ssä, seuraavan kerran varaan majoituksen sinne minne HALUAN!

0

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Näin kun katsoit salaa ja

        Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
        Ikävä
        60
        4556
      2. Katu täyttyy...

        Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
        Ikävä
        35
        2089
      3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

        Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
        Maailman menoa
        162
        1492
      4. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

        No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
        Kotimaiset julkkisjuorut
        48
        1472
      5. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

        Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
        Ikävä
        165
        1468
      6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

        Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
        Maailman menoa
        258
        1257
      7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

        Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
        Maailman menoa
        196
        1174
      8. Miten suhtautuisit

        jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
        Ikävä
        203
        1112
      9. Sinut mies vain haluan

        Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
        Ikävä
        80
        1037
      10. Mitähän sä näit siinä akassa?

        Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
        Ikävä
        63
        1011
      Aihe