vessassa käynnin hakemassa vessapaperia keittiöstä housut kintuissa kun toiset oli parasta aikaa syömässä aamupalaa. Olikohan pyyhkinyt yhtään, miksi Markus ei huikannut jotain tuomaan paperia. Halusi taas näyttää typeryytensä Teija sille huusikin käytöstavoista jotain Markus vaan hörötti tyypilliseen tapaansa. Kuka haluaisi nähdä paljasta p****ttä syödessäni.
Markus kävi aamulla kesken
77654444
7190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kiletämättä ällöä, mutta täytynee muistaa kuitenkin, että tuolla on wc tiloissa kamerat joten jotkut kuvaajat siellä kuitenkin näkee kakalla käynnit :(
Tottakai on kamerat, mutta asukkat ei välttämättä halua aamiaispöytään paljasp*****tä Markusta jolla luultavasti oli pyyhkiminen jäänyt tai keskeytynyt paperin loppumisen vuoksi.
Ai niin juuri äsken Markus oli taas vaihteeks alasti muiden joukossa.
Sika se on eikä mikään muu.
Sillä on kyllä jokin väärinkäsitys tullut ja luulee korjaavansa voittoa tuolla :(
Ihme tyyppi, heiluu jatkuvasti munasillaan, kuljeskellaankohan siellä enossa munasillaan ympäri kylää ?
Markuksen munien näyttely kuvottavaa. Eilen illan ja yön aikana riisuitui ainakin 3 kertaa ilman mitään syytä. Kaiken huippu oli , lun asukkaat tekivät suoraa radio-ohjelmaa ja juontaja Ari Hursti oli juuri aloittamassa ohjelmaa olkkarissa, niin eikös tää Markus älykääpiö päättänyt mennä suihkuun ja riisui itsensä päiväkirjahuoneen edessä nakuksi ja marssi olohuoneen läpi munasillaan... MIKSI??? Voi , mikä ääliö toi Markus on..
itsensä paljastaminen viittaa riivaustilaan ja homouteen.
http://www.tv7.fi/vod/player/?program=6409
http://www.youtube.com/watch?v=yDTP-ylG8vg&feature=rela