Ei ole kiinostunut minusta. Sattuu ja jos ajattelen niitä lukemattomia tunteja joita olen unelmointiin haaskannut...voi luoja sentään.
Tunnen itseni älykääpiöksi, tyhmäksi ja rumaksi.
Tunnen itseni älykääpiöksi, tyhmäksi ja rumaksi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Älä välitä. Mun ihastus ainakaan ei myöskään tunne mitään minua kohtaan.
Perustetaanko joku kerho, mietitään miten tunteet pysyy kurissa?
Tapaamiset baariin, paljon kolikoita taksiin ja snakaria varten?
Oletteko saaneet pakit vai onko omaa mielikuvitusta etteivät muka ole kiinnostuneet?
Pitäisikö tuollaisesta läskimahasta kiinnostua? Jospa hänellä on hoikempi ja kauniimpi kotona... osuinko oikeaan?
Kai nyt läskimahaisetkin saa haikailla. Ja läskimahaisillakin on tunteet. Halut ne on hiirelläkn.
Musta kukaan ei ollut kiinnostunut silloinkaan kun olin hoikemmassa kuosissa, vielä vähempi nyt, kun painoa on tullut reippaasti liikaa. Liian ruma naama se suurin syy miksei vastakaikua ikinä tullut. No, ei aina voittaa elämän arpajaisissa. Enää en ihastu tai haaveile kenestäkään, sellasta miestä ole olemassakaan, joka näin rumasta olis kiinnostunut. Mäkin myönnän olleeni tyhmä,älykääpiö ja idiootti, kun joskus edes haaveilin löytäväni jonkun, mulla oli silloin varmaan liian vähän happea veressä ja pääkoppa ei toiminut kunnolla =D.
Ap:n terveiset, en ole missi eikä minuun ihastu kuin miehet jotka oppivat tuntemaan luonteeni ja puhuvat kanssani.
Seurassani on helppo viihtyä jos ottaa ensimmäisen askeleen ja yrittää edes saada yhteyden.
Kauheata kun toinen kääntää selkänsä eikä puhu, itse ollut ihastunut jo pitkään, virallisissa tapahtumassa tuo mies on kiva ja hymyilee nyt huomannut ettei edes katso kuin kengänkärkiään tavatessamme, ei virallisissa merkeissä.
Yksipuolista ja ehkä sain väärän kuvan hänestä ja jatkoin mukavien tapaamisten perusteella ns. luonteen ihailua. No pirskatti sentään, nähdään melkein jokaikinen päivä. Kovetan itseni ja rakastan itseäni näin, toivon hartaasti että jossain on joku joka voisi minuun ihastua :D
minä ainakin rakastan isoa miestäni,puolikaljua ja mulkosilmiään....mutta huomioittehan,ne ovat hänen näkemyksensä itsestään..minä näen hänet rakkaanani..
Ymmärrän kyllä, ettei ketään läskit kiinnosta. Minuakin inhottaa katsella läskejä vätyksiä, hölmöä ku nihmiset ei pidä itsestään huolta.
Minä itsehän olen todella näyttävä, sporttinen ja varakas. Olen niin halutt, että rumimpia joutuu potkimaan pois jaloista.
Umbro miehelle onnea, sun luonne tai ainakin ajatuksesi joita kirjoitat, tekee sinusta inhokin mun silmissä. En koskisi kepilläkään.