Näkijä

Olen rakastunut palavasti itseäni nuorempaan mieheen. Tunteet on molemminpuoleisia. Näetkö meille tulevaisuutta??
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä.Onhan miehesi tumma ja sinä vaaleampi n.40v nainen.Löydätte onnen yhdessä,kenties olette samalla alalla.Mies haluaa vain sinut!Myös lapsesi edellisestä parisuhteesta tykästyvät nuoreen isäpuoleen!

Äänestä

Kaunis kiitos vastauksestasi.. Toivon että tulevaisuus tuo tullessaan paljon onnen hetkiä tämän miehen kanssa.. Olemme kuitenkin luonteeltamme aivan erilaisia, hän ujo, rauhallinen, harkitsevainen ja minä temperamenttinen energinen nainen.. Toivottavasti luonteenpiirteemme ei ole esteenä tulevaisuudessa.. Lapsilleni en ole vielä häntä esitellyt, mutta kaikki aikanaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riina kirjoitti:

Olen rakastunut palavasti itseäni nuorempaan mieheen. Tunteet on molemminpuoleisia. Näetkö meille tulevaisuutta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu