Toisessa talossa ne oikeat kilpailijat jotka suosittuja? Miksi tuotano halusi noi huonoimmat jäämään taloon?
Katsomäärät rojahtanut aivan minimiin ei mitään järkeä käsikirjoittaa kaikki ilkimykset loppuun SNOOZEFEST!
Katsomäärät rojahtanut aivan minimiin ei mitään järkeä käsikirjoittaa kaikki ilkimykset loppuun SNOOZEFEST!
Vastaukset 3
Vanhimmat
ehkä tuotanto luuli, että ihmiset tykkäisivät noista ilkeitä...
kiltit pois!
Makuja on niin monenlaisia! Mielestäni siellä on nyt nimenomaan kaikkein hauskimmat asukkaat. Näiden kahden viimeisenkin viikon aikana vielä riittää aivan varmasti elämää ja hulinaa, kun siellä on tänä vuonna muitakin kuin pelkästään noita tuppisuita akaisiempien vuosien tapaan.
Jouko ja Markus järjestänevät meille poikamaisia esityksiä, Jouko varsinkin on mahtava esiintyjä.
Teijalla on mainio kuiva huumorintaju ja monia tosi humoristisia vitsejä ollaan kuultu pitkin syksyä.
Iida on räväkkä, sanavalmis tyttö, joka ei hiljaista hetkeä tunne. Ja Jonna A- mahtava ilopilleri ja nauravainen flikka pohojanmaalta, joka ei esitä pätkääkään vaan on oma mahtava itsensä ja tappelee humalassa itsekseen!
Tea viimeisenä vaan ei vähäisimpänä- aivan mahtava draamaqueen. Tämän päivän lähetyksessäkin tarjosi meille katsojille mahtavat naurut. Ei sen puoleen Tea on nuori tyttönen vielä mutta onneksi Tea on nyt BB-talossa eikä 10 vuoden kuluttua, kun Tea on aikuistunut- koska voisi silloin olla tylsä.
Kerta kaikkiaan ihanat ihmiset talossa. Kaikissa heissä on lukuisia huonoja puolia mutta sitäkin enemmän heillä on parempia puolia. Sellaisia me ihmiset ollaan- epätäydellisiä olentoja
Kyllä mä olisi Iidan laittanut pois. Iida ei ole mielestäni mikään sanavalmis.