Hei!
Minun äitini on oman elämäni sankari, joka on tehnyt kaikkensa minun eteeni. Olemme olleet kaksin hyvin kauan ja esimerkiksi minun harrastusteni eteen on jouduttu keksimään jos minkälaisia tempauksia. Nyt kun olen omilla jaloillani ja maailman tuulissa, on äitini uskaltanut aloittaa myös itselleen asioiden sallimisen. Hän on osallistunut kilpailuun, jossa pääpalkintona on koiravaljakko safari pohjoisessa. Kilpailun äänestyskäytäntö kuitenkin syrjii äitini kaltaisia, jotka eivät vietä aktiivisesti aikaa facebookissa, sillä äänestämiseen tarvitaan tunnukset.
Tämän takia pyydänkin teitä auttamaan äitiäni, joka todella ansaitsisi tämän reissun. Äänestäessäsi sivu ehdottaa Fjällräven sovelluksen asentamista, mutta mikäli estät ohjelmaa julkaisemasta puolestasi, siitä ei ole sinulle mitään haittaa myöhemmin.
Äänestys löytyy seuraavan linkin takaa
http://www.fjallraven.com/outdoor-life/fjallraven-polar/about-fjallraven-polar/fjallraven-polar-2013/entries/?uid=37
Kiitos !
Äiti koiravaljakko-safarille!
3
148
Vastaukset
- fdsafdsada
hei,
mitäs jos itse näkisit vähän vaivaa äitisi puolesta ja vaikka säästäisit rahaa ja tarjoaisit äidillesi jotain unohtumatonta?
pyydät muita tekemään asioita, jotta äitisi saisi jotain. missä on oma osuutesi ja vastuusi asioista? olet todellakin tainnut päästä liian helpolla ja sinusta on kasvanut itsekäs pikku pirpana, joka olettaa että koko muu maailma on sinun palveluksessasi. Onko suurin panostuksesi se että kirjoittelet tänne yleisille palstoille ja pyydät muita tekemään jotain, mikä oikeasti olisi sinun oma työsi? get real ja kasva aikuiseksi.
säästä tai lainaa rahaa ja vie äitisi unohtumattomalle eräretkelle äläkä kerjää almuja muilta! - samaa mieltä..
Se on ruottin laki, joll ei oo hevosta niin kävelkyän.
Ota sukset ja lähde hiitolenkille niin ei maksa mitään.Tuskin tuossakaan majoitukset tulee päinvastoin saada hotelliin asiakkaita - haist ite
Aloittajalla ei taida olla kaikki jauhot kuivina ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 844562
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854411Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163483Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402977Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102764En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212701IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392083Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581748Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1031291