Ota itseäsi niskasta kiinni!!!
Näin pääset eroon transihmisyydestä!!
Tietäjä
9205
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kokeilin. Puristin vielä oikein kovaa. Ei auttanut, inhottavat roikuttimet ne siellä vieläkin jalkojen välissä heiluvat.
Ittesi kannalta kannattaisi muuten käyttää aikaasi enemmän miettimään sitä, miten sinä voisit parantua vastenmielisestä luonteesta ja yleisestä paskamaisuudesta. Voisi elämä olla mukavampaa, jos et olisi tuollainen muikku.
Ainakin kaikkien muiden elämä olisi.
Miksi siitä täytyisi päästä eroon? Helpompaa se vain on, kun hyväksyy sen kuka on, vaikka muut koittaisivatkin väkisin sanella sukupuolesi sen mukaan kummat vehkeet sieltä housuista löytyy.
Kysymys sulle aloittaja, miksi koet tranihmiset itsellesi uhaksi, kerta olet täällä kertomassa heille kuinka päästä eroon siitä keitä he ovat? Sulla on selvästi jotain ongelmaa transihmisiä kohtaan.
Niskasta kiinni eli narun jatkoksi vai? Sehän se on ollut "ratkaisu" liian monelle meistä kautta historian.
Hirttäytyminen on tunnetusti maassa MIESTEN yleisin itsemurhatapa.
Yleisempää taitaa olla nykyisin kaasu pohjaan valtatiellä ja auton keula kohti vastaantulevaa rekkaa.
Niinhän se menee. Ei nykypäivänä ehdi ajatella muita, kun minä minä minä ensin. Mitä siinä väliä jos jonkun muun elämä loppuu siinä samalla. Pelkuriraukan ratkaisu on se.
Kerro mieluummin miten pääsee eroon aivosukupuoliuskovaisuudesta. Sitä ohjetta moni täällä kaipaa kipeästi.
Jos sen sijaan haluat tietää kuinka päästä eroon ihmisyydestä: konsultoi Misakia, maissitaa, merzukkaa, Veeraa, Valerieta, Nemmyä tai about ketä tahansa Puuterin ylläpitäjää tai chattiaktiivia.
Tietäjälle TIETÄJÄÄ!