Tämä nyt ei välttämättä vastaa mitenkään tätä kategoriaa, mutta muutkaan eivät sitä tehneet, tämä tuntui osuvammalta kaikista.
Ihmettelen suuresti seuraavaa asiaa; miksi olen niin kiinnostava exäni nykyiselle kumppanille? Hän vakoilee minua facebookissa ym. vastaavilla nettisivustoilla. Hän on jopa tehnyt profiileja eri nimillä, kutsunut minut kaverikseen jne.jne. Edelleen, vaikka olen eronnut miehestä pian 6 vuotta sitten...No, ehkä hän on vain erikoisen kiinnostunut yksilö...? En ymmärrä. Jollakin ihmeen tavalla minua kiinnostaisi ymmärtää miksi hän on niin kiinnostunut minusta.
Kyseinen mies ilmestyi keväällä pyytämään minua facebook kaverikseen. Olin ihmeissäni, koska en ollut kuullut hänestä 5 vuoteen mitään. Eipä hänellä muuta asia ollutkaan, kun pyysi minua poistamaan kaikki kuvat mitkä hän oli ottanut, siis tarkoittaen kuvia jotka hän on ottanut minusta ja luontokuvat ym. Facebookissa ei tietenkään ole kuvia meistä yhdessä tai hänestä tms! Pyysi minua vielä laittamaan tuoreampia kuvia itsestäni, koska halusi nähdä minut nykyajassa. Vuorokautta myöhemmin poisti kavereista. Parempi niin, olisin itsekin tehnyt saman, ellei hän olisi ensin ehtinyt.
Nettimaailma
Outoataiei
0
147
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2649455IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3056638Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681594Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61391Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921225- 1091151
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721023Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40852Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23746MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311738