jotain tapahtunut. Et oo enää komee. Sulla on aina samat vaatteet. TAidat mies olla masentunut? Voi, kunpa löytäisit naisen joka välittää
Mä katsoin sua
jotain puuttuu
21328
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Onhan mulla jo sellainen, sähän välität musta;)
En mä pidä sun tyylistä nykyään. Sulle pitäisi ostaa kuteita...Löydät vielä jonkun
keneltä tää
naura siinä vain.... joku kyllä välittää mutta se ei sua paskaakaan liikuta... :(
Vai että komeus sitten katoaa kun vaatteet ei vaihdu?
Mikset sinä yrittänyt olla hänelle se nainen joka välittää?
Sairaita ilkeitä provoja, ei kukaan sanoisi noin :( mä ainakin pidän erästä miestä edelleen älyttömän komeana ja oon aina tykännyt sen tyylistä. Se mies tosin näyttäisi hyvältä ihan missä tahansa vaatteissa. En tykkäisi yhtään vähempää.
Ainut vaan... Mitä oon sitä joskus nähnyt, niin vähän lämpimämmin voisi pukeutua :)
Köyhyys ei tule yksin...ei ole varaa vaihtaa vaatteita ja viiihdyn näissä....katso ens kerralla muualle päin ettet järkyty.
Pyykinpesukonetta sentään osaan käyttää.
pesukone? mulla ei.
Käytät pesulaa?
yhtiön pyykkitupaa.
Se on rempassa maanantaista alkaen...
voi herranjestas,mis mä nyt pesen mun kledjut.
Nyt kiireesti urakalla pesemään...tänään kerkee vielä
sitten.menenkin hetimiten pyykille
Mut onks sul tapeeksi pesuainetta?
Mulla on taas trendivaatteita kaapit pullollaan eikä edes kaikki mahdu asuntoon, mutta puoliakaan niistä en käytä, ainoastaan itselleen mukavia lempivaatteita =) Joku ehkä ajattelee, että ei ole muita vaatteita, vaikka kaapit pursuaa. Mahdun jopa 15 vuotta vanhoihin vaatteisiin, jotka ovat edelleenkin klassisen muodikkata ja hyvässä kunnossa=) So, jos ajattelee, niin sitten ajattelee, I don´t care. Jos en tällaisen a kelpaa, niin sitten en=) Tärkeämpääkin tekemistä on kuin joidenkin vaatteiden ajatteleminen =) Iän myötä sitä on tullut entistä vaatimattomaksi ja ei-pinnalliseksi. Joilla kun sitä muuta elämää ei näytä olevan kuin muiden vaatteiden ajatteleminen. Köyhät ja rumat ne vaatteillaan koreilee =)
ei oo,siis kauppaan ja sit pyykille.tietysti kaupat on kiinni mun tuurilla.
Hae ABC:ltä
Katkera x-ämmä tilittää
aktiivikuntoilijan vaatetus on tarkoitukseensa sopiva