Mikähän juttu kannettavassani mobiililaajakaista yhteydellä olevassa koneessani kun yöllä siinä alkoi itsekseen palamaan sininen valo, läppärin vasemmassa etureunassa? Nettiyhteys oli kii ja nettitikku hyllyllä ja koko kone oli muutenkin kiinni. Miten valo voi syttyä itsekseen kun kone sammutettu ja jossa ei edes nettiyhteyttä? Se valo sammui kumminki hetken kuluttua joten ei se kauaa kerennyt palaa.
Itsekseen syttyvä
valo yöllä
2
171
Vastaukset
- kollofrigida
Miten päättelet sen valon liittyvän mobiililaajakaistaan, jos netti ei ollut päällä ja konekin sammuksissa...?
- sevaanlataa.,m
Sulla oli laturi kiinni ja kone latasi akkua hetken. Irroita kaapeli koneesta ja töpselistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096826Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M984486L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453789TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133190Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281788- 661208
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021175Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551173- 91169
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481130