tytöt mitä pidätte jos pojalla on lihaksia?

Eli mitä tykkäätte jos näätte treenatun jätkän jolla on esim. käsilihaksia ja sixpack? Entä mitä tykkäätte jos pojalla on lihaksia ja käyttää esim.tiukkaa t-paitaa missä lihaksikkuus korostuu? Kiitos vastauksista!
16268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

se on just namnam jos poika on lihaksikas

Äänestä
  • Kiva kuulla että en oo ihan turhaan treenaillu :D

    Äänestä

tottakai lihakset on aina plussaa!! ;) jos muuten näyttää ihan sopusuhtaselt jajaja toi t-paita jutskakin ois iha nice

Äänestä

Tässäpä teille pieni kysymys! jos teille annettais mahollisuss saada sixpäkki vai kaljatynnyri, kumman ottaisitte? miettikää sitä ku meette nukkumaa :DD

Äänestä

ei saa olla lihaksia pojalla vaan pitää ola rasvaa

Äänestä

Ooh oisin ihan sulaa vahaa, tollasen jätkän edessä (ja itse asiassa tuollaiseen henkilöön oon ihastunukkii) ;) tiukkojen paitojen käyttöö en hirveesti kyllä suosittele, mutta älä myöskään pukeudu säkkeihin, jollonka sun kehosta ei saa mitään käsitystä ja lihakset menee hukkaan ;)

Äänestä

Minua näkyvät lihakset lähinnä ällöttävät :P

Äänestä

Lihakset ahh

Äänestä

Aww, nam

Äänestä

No, onhan se ihan kiva jos löytyy, mut ehkä enemmän muhun se luonne vaikuttaa :)

Äänestä

Jokaisella ihmisellä on lihaksia, joten kysymys on aika v*tun tyhmä.

Äänestä

No ite ainakin tykkään siitä väimaastosta. Ei mikään timmi tai treenattu...yöh, eikä kyllä ihan maapallokaan, mut siis meen sekasin miehistä, joilla sulonen pömppis ja ilkimys luonne ;)

Äänestä

Vähän saa näkyy vatsalihaksii , mut jotenki 6-pakkit ei vaa uppoo. Muutenki jos on liian lihaksikas nii eieiei

Äänestä

Itse ajattelen että lihakset ovat perseestä. Haluan mieheni olevan läski sohvaperuna, joka kuolee kun eibjaksa avata silmiä

Äänestä

Heh. Tottahan on, että kaikilla meillä on lihaksia. Vai onko olemassa eläviä ihmisiä, joilla ei olisi? Kannattaa opetella kuvailemaan kysymyksessään hieman tarkemmin:D

Pakko sanoa, että liian pumpatut lihakset ovat melko ällöttäviä.. vain pikkumunaiset ja aivottomat tyypit joutuvat egoaan salilla pönkittämään kasvattaen jättimäisiä lihaksia..

Äänestä
  • Tuohan nyt on aivan tyhmä väite mitä äsken sanoit... Samanlaisia ihmisiä ne salillakävijäkki on mitä nämä sohvaperunat jotka ei jaksa muuta ku sohva jääkaappi väliä kulkea... Veikkaanpa kumminkin että useammat ottas sen treenatun kropan mitä ei treenatun... Toki kaikilla saa olla omat mielipiteet jne... Ja salilla kävijöillä on varmasti isompi muna mitä niillä jotka ei käy;) mutta kiitos vastauksestas kumminki!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minävaaan123 kirjoitti:

Eli mitä tykkäätte jos näätte treenatun jätkän jolla on esim. käsilihaksia ja sixpack? Entä mitä tykkäätte jos pojalla on lihaksia ja käyttää esim.tiukkaa t-paitaa missä lihaksikkuus korostuu? Kiitos vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu