Mitähän lapin noita päästelee suustaan koko ens viikon?
Voi että mä oon niin onnellinen.
Sehän räjähtää koko akka, ku ei pääse kieroileen.
HAH HAH HAH!!!!!!!!!!!!!!!
Voi että mä oon niin onnellinen.
Sehän räjähtää koko akka, ku ei pääse kieroileen.
HAH HAH HAH!!!!!!!!!!!!!!!
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tulee vissiin jo tänä iltana tuo herja.
Olisipa ollut hauskempi tuokin homma jos olisi vaikka ollut se aikaisemman kauden Suvin megafonireppu selässä.
Tuo ei tarvi mitään megafonireppuja, kaunistais vain liikaa. Kyllä tuolla noidalla on megafonireput omasta takaa joita kannella heh heh
Palstan läyhääjä-ämmät ja pissaliisat vauhdissa. Voi teitä kateellisia surkimuksia. Onneksi teistä kukaan ei ole talossa. Olisitte häädetty pois jo ensimmäisellä viikolla.
Ensimmäisenä ainakin sinä juuri yllä oleva kirjoittaja olisit lentänyt.
Miksi ylipäätään käyt täällä lukemassa kirjoituksia,
kun idioottimaisesti haukut sinulle tuiki tuntemattomia ihmisiä.
Onpa itsetuntosi huono, tosi huono.
Sinun mielipiteet jääköön omaan arvoonsa.
Ilmeisesti riitelet jokaisen vastaantulevan kanssa.
Ensimmäisenä ainakin sinä juuri yllä oleva kirjoittaja olisit lentänyt. Miksi haukut muita nji9?
Ensinnäkin sinä yllä oleva saisit lentää, ota kyyti noita teijan luudalla. Laittaisin heti häätöäänestykseen sut. Miksi haukut muita jotka haukkuu muita. Teija haukkuis kaikki teidät pystyyn ja valehtelis naaman edessä että voi ku oot ihana ja kun selän kääntää on puukko uponnu selkään tuppia myöten.
Ensinnäkin sinä yllä oleva saisit lentää, Nimimerkki "älälä läyhää" älä läyhää ja HAUKU KILPAILIJOITA JA kommentoijia. Mene kotio kasvamaan äläkä riehu täällä "puukon" kanssa.
Kuulepa nimimerkki "älälä läyhää älä", mä oon jo kotona kasvamassa ja riehun täällä nokkeline sanaväännöin. Sä oot kuule heikoilla hangilla. Joten lopeta läyhääminen ja mene jeboulandiaan ja ota jööteri mukaan ja työnnä se ihan perus anaaliin. Samalla nako viinilasit seinään ja anna niskapotkut vastaantulijoille.
Tuollainen häädetyn herja olisi pitänyt olla jo ihan alkukaudella jo silloin, kun vielä Anne oli talossa.
Silloin siellä juttu lensi muista asukkaista puhuttiin ja paljon.
Eihän Teija juurikaan enää puhu pahaa muista asukkaista.
Ainoastaan oli ruma temppu kieroilla seläntakana Tommille ja kaikenlisäksi valehdella.
En ainakaan Teijalle voittoa toivo, en missään nimessä.
Ja vieläkin parempi herja olisi, jos Teija ei tietäisi, että muut kuulevat :D