Onks pelottavaa

kun mä osaan lukee sun ajatuksia...?
23317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

vähänkö hirvittää, ethän soita poliisille kuitenka

Äänestä

Et sä osaa, kuten ei kukaan muukaan kenenkään ajatuksia. :) Jos voit antaa sellaisen kuvan, nii eiköhän siinä joku taitava manipulaatio oo kyseessä.

Äänestä

minä sen sijaan vaistoan tunnetilojasi ;)

Äänestä

Soitto kytäautoon. Lähtee pillis pii ja paa

Äänestä

Å
P o t v_a

Äänestä

Pahempi tää deja vu ilmiö.Silloin tällöin mukava,jos älyää tapahtuman ja kerkiää reakoida toisen puheeseen.Ennen kuin toinen sanoo mitään.On siinä ilmettä kerrakseen.

Äänestä
  • eeiiiii, reagoida, et se ole hän.

    Äänestä

  • ei me..... kirjoitti:

    eeiiiii, reagoida, et se ole hän.

    Ei ole ihastuksen parissa tapahtunut..Eipä sitä voi päättää missä välähtää,eikä toden näköisesti yks kerkeä tapahtuakaan.Harventuneet ovat ilmiöt,paras niin.

    Äänestä

Avoin kun kirja, läpinäkyvä kun lasi, yksinkertainen kun alkueläin. Vaatiiko se paljonkin lukea tätä savupilveä? Helpoilla mennään...

Äänestä
  • Voi sinua nytkin ajattelet minua
    ja mietit, että siellä se kirjoittelee...

    Äänestä

Lukisitkin...

Äänestä

Ei.

Äänestä
  • Gyl gyl.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Gyl gyl.

    Gyl gyl nääs.

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Gyl gyl nääs.

    Nääs nääs.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Gyl gyl.

    O gu gotonas, mu pääs.

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    O gu gotonas, mu pääs.

    siellä on hyvä majailla, sitkee pirulainen oon.

    Äänestä

Olet kokenut pahan järkytyksen minkä seurauksena mystifioit itsesi ja kuvittelet kyvyistäsi liikoja ja suorastaan olemattomia. Ehkä tarvitset sitä nyt tukeaksesi itseäsi, ehkä kypsyt vielä joskus näkemään miten typeriä egovahvistuksia jotkut kuvitelmat ovat. Sitä ennen, voithan hankkia nukkekodin ja sijoittaa ajatuksia/vuorosanoja uusien ystäviesi päihin.

Äänestä
  • nukkekoti on jo.

    Äänestä

Sanoisin ihan samaa. Menkää leikkimään nukkekotia. Tietyt ihmiset on jo ja joiden kanssa jakaa ajatuksiaan. Asiani tai mielentilani eivät muille kuulu!

Äänestä

sit olen ajatellut??

Äänestä

lukea sun kirjoituksia.
Oot tyhjä ihminen ilman omia ajatuksia.

Äänestä

ja mää kun luulin olevani yksityisyyteni kans ihan puskassa, ja ny joku mun pään sisällä seikkailee. LOPETA, tai meen hoitoon, eikäkun vien SINUT hoitoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerro? kirjoitti:

kun mä osaan lukee sun ajatuksia...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu