Alehintaan Saksasta.

4261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitten auton ostoon.

Äänestä

Ei muuta kuin auton ostoon sitten vaan....Citroenia näky olevan -47%alennuksella.

Äänestä
  • juu, pakettiautoa.

    Äänestä

  • ande c kirjoitti:

    juu, pakettiautoa.

    Täytyy myydä Citroenit alta pois , kun jatkossa ko. auto tulee Toyotana niin myynti tuplaantuu, toki Toyota tulee nostamaan laatutasoa pakettiautoissa,etenkin sähköpuoli on ihan retuperällä rapeissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ave ale kirjoitti:

Parhaimmillaan vajaat -32% ovh:sta pois.

http://apl24.de/neuwagen/toyota/avensis/preisliste.php?i=39&ModellID=567&ld=1&bh=0&i=39

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu