Kiva kun varatuille äijille ja muijille on tulossa tuommoisia lisäominaisuuksia, että pystyy oikein chattaan ja kaikkea. Tunnen ainakin muutaman varatun tyypin, joka käyttää palvelua statuksena sinkku. Syyksi sanovat haluavansa vain jotain nettisäpinää. Saisivat lähteä veke ja antaa tilaa oikeille sinkuille.
varatuille uutta säpinää
ihme touhua5
3619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
eikös chatti ollut jo käytössä joksun 2009 sillä sain narutettua yhden muijan jota kävin joraan viikon päästä. hölmö mutta painoin kun kerran antoi
Joo ei näistä oikeeta muijaa löydy!Tyhmii akkoja joita on kiva kusettaa ja käydä lykkimässä!! Makeet naurut saa!!
Samoin tyhmiä ukkoja,kehuvat itseään ei muuta kuin sexsi mielessä,niin se on ollu kautta aikojen ja tulemaan,luuletko että naiset on niin puutteessa,että siitä vaan lykkimään,tuskin pystyy niitä miehiäkin naruttamaan jos luonne antaa periksi,sinua ainakin,tuksin totta oli koko tarina,ei ole tairettu edes kahville päästää kun olet naamasi paljastanut,ja entäs koko olemus housut ei pysy jalassa ,maha suuri että pitää nykiä ,ja sekin jo yököttää.Moni ei vauvaudu edes vastaamaan,se siitä!!!