Ei käy, ei

Penta 151, nostettuani maalle, piti käyttää pakkasnesteet koneeseen, niin paukkuu vai pakoputkessa tai kaasarissa.??
Välillä ehti olemaan se 10 asteen pakkanen, mutta ainakaan nestevuotoja ei ole, eli pakkasproput ovat paikallaan.
Upotanko mereen, vai mitä teen
2143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voipi olla vaikka lohko, kansi, tai pakosarja halki, jos vedet oli sisällä -10 pakkasilla.

Äänestä
  • Koneessa oli nesteet sisällä ja makeavesipuolikin oli täytetty nesteellä, eli vika ei ole siellä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bellisti kirjoitti:

Penta 151, nostettuani maalle, piti käyttää pakkasnesteet koneeseen, niin paukkuu vai pakoputkessa tai kaasarissa.??
Välillä ehti olemaan se 10 asteen pakkanen, mutta ainakaan nestevuotoja ei ole, eli pakkasproput ovat paikallaan.
Upotanko mereen, vai mitä teen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu