Mä tykkään aina vaan susta. Loppuukohan tää päähänpinttymä koskaan. Pusuja öitä. Höpsöltä L:lta.
J***:lle
))))))))))))))))))))
17304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kenelle tämä oli?
Juha meni reissuun Leena
hassuja nää on
mmmmm pusi pusi siellä niin J ja L
Älkää nyt noin avoimesti siellä, noh noh
On teillä hyvä mielikuvitus ja tahtoakin. Kyllä Leenan ottaisin jos saisin, mut kun tuo on jo varattu, niin se siitä sitten. Tapasin muuten juuri eilen yhen ihanan tyttelin, vanhan luokkakamuni niin säpinää kyllä riittää. Saa antaa aploodeja :)
ollu serkkulikka?
En luule et Juha alkais serkkulikkansa kans seukkaa. Haloo. Mut mistäs sen tietää? Vähä outo kommentti, mut ei se mitään.
oot ihanan suvaitsevainen tänään, mut ei se mitään :D
Jos oisit L***a,niin olet ajatuksissani taukoamatta.Haluan pusutella sut oikeesti uneen ja pinttyä kauniiseen päähäsi ikuisesti.:))
Älä yritä :D
Pakko jotain yrittää kun oot menny pöllimään mun sydämeni..;))
Mika pää kiinni.
Mikä sua itte Jaska vaivaa.
Oiskohan sit aika toimia jossain ihan muualla?!? Täällä yks laura joka alkanu ottaan viimeaikaiset tapahtumat ihan vittuiluna.. Hyvä läppä varmaan, tai jotain.. Kyseinen henkilö varmaan nähny sen tästä naamastaki ja itsensä tunnistaa! Et varmaan oo sä, mut vinkki sullekki et toimi irl..
Ei mua mikään vaivaa.
Ei muakaan.