Mor, olisko suomikaksnelosen kakettajilla kiinnostusta tapaamiseen irl?!? vois olla antosa miitti kuhan kuumimmat kallet mavajapet ym. pysyy housuissaa. Epistö pitää luentoo?
kakeforumin miitti
kaksjakaks
12250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Epistön luento kiinnostaa. Kai paikalle saa tulla muutkin kuin karatekat?
Mitenköhän onnistuu näin kirjavalta porukalta. Rajataanko osallistujat kilpakaratekoihin vai kuntoilijoihin? Kuka vetää treenit ja mille tyylisuunnalle?
treenataan miitissä vain juttuja mitkä tukevat kaikkia tyylisuuntia, kuten etäisyydenhallintahyppelyä ja kurkipotkua. Valitettavasti nekkaaja muiden lajien edustajia ei voida ottaa miittiin, koska voit kuvitella kuinka tappavia iskuja (hermoiskut olkapäihin) miitissä harjoitellaan, eikä niitä tule väärinkäyttää esim. Nyrkkeilykehässä.
jep, etäisyystreeniä ja hermohommia ilmammuuta.
Onko guru linjoilla?!? Ei oo Epistöä näkyny aikoihin.
Tajuutteks te nuijat kuinka kallista on ottaa tunteja epistön kaltaiselta mestarilta? Ei ihan sovi johonkin forum miittiin vai onko joukossa miljonäärejä häh!
Parempi ku vedätte vaan kaljaa lähiö räkälässä
älä liiottele. jos Masa ees tonnin tunti laskuttaa niin ihmettelen ... senku jakaa vaik 20 osallistujan kesken niin laske siitä ... ei oo ku 50 eskoo naama eli ei mitään. miljonäärejä????
Koko palsta odottaa henkeä pidätellen Epistön vastausta ?
Kuis tää meni?
Menkää mielummin kaikki karatekat kilpanyrkkeilyreeneihim opettelemaan kunnon lyöntejä ja kunnon urheilua joka on vähän kaukana tosin tästä nolosta tyttöjen karatetouhuistanne mutta tosiaan karate apinat sais tyrpaan ihan kaikilta kilpailevilta amatöörinyrkkeilijöiltä eli ei kantsi mennä!
Tota, pitäiskö sun mennä lukemaan vaikka K-1 historiaa, varsinki sitä kuinka monella on ja oli karate pohjalajina. Puhtaasti nekkailulla siellä ei mielestäni oikein pärjännyt, joten pata kattilaa soimaa?
Kuis meni miitti? Miitti kakkonen?
Uusi miitti olis kyllä asiaa. Onko kiinnostuneita?