Huhhuu... tuo tuore uutinen Lavialta mietityttää, mikä on tilanne Haapavedellä
Rehtorin koneelta löytyi tuhansia
porno-kuvia
19384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mikä ihme se onn jos löytyy D
Ainakin täällä meidän paikkakunnalla liikkuu eräs timppa. Pedofiilit, tirkistelijät ja muut vastaavat tulisi passittaa pakkohoitoon. Toivottavasti ne henkilöt jotka säätäävät lakeja ymmärtäisivät tämän ongelman ja puuttuisivat asiaan.
joka kylään kuuluu yks hiippari, ei ne oo pedofiileja
ennen niitä sanottiin sauna- riihi ym , tontuiksi
ovat vähä hönöjä mutta ihan muuten vaarattomia panevat merkille yhtä sun toista
vaikka huppu on valunu silimille
Jokaisen koneelta niitä löytyy. Kartmannikin kun laittaa hakusanaksi xHamster, niin taitaa niitä milijoona löytyä.
OO hiljaaa DD eihän ilman seksiä meitäkään ois
TIRKISTELIJÄT, pienin haitta mitä voikaan olla ihmiselämässä.
Jos teillä asijat on muuten hyvästi, olkaa kiitollisia.
Eläkää ikiomaa elämää kaikkine hauskutksineen.
Jos täytyy pelätä jostakin syystä henkenne edestä, valittakaa sitten.
Ilmoittakaa hätä numeroon.
Jos teitä ei kukaan uhkaile, pelottele, kiusaa, olkaa tyytyväisiä.
laittakaa kätenne ristiin ja kiittäkää luolaa.
oliko kyseessä mies vai nais rehtori ?
no kumpikahan ny oli ?
Olenkin aina ihmetellyt miksi telkkari on kielletty ja nettikatsominen sallittu, vaikka tv:stä ei tule millään mittapuulla suurempaa "saastetta" mitä netistä.
Kuka kieltää, kuka sallii? Omantunnon kysymys.
siinä se on.
oppilaille oli kuulemma tarjolla kriisiapua
voi Jumalan pyssyt että tää yhteiskunta on naurettava !
Eikö olekkin hehhee naur ei jumalakaan tähän tee mitään vaikka ne kuinka rukoilee tuolla seurakunta salissa pimpeli pom..
on tämä jossakin määrin käsittämätöntä, jokainen katsoo jossakin vaiheessa aikuisviihdettä, jostakin, mitä väärää siinä on?. peruskoulussakin opetetaan seksiä jossakin määrin, jopa on ollut uutisoinnissa, että pitäis opetaa myös seksi asentoja, onko se oikein? peruskoulussa on myös tunteja synnytykestä ynm.et sileen.
tässä jo hopijalle ?
Älä kato jos et ole yli 20v hah ikävä kyllä kaikkia löytyypi...
ps ei heikko hermosille tämä linkki lol
http://ilmaiseksi.adults.fi/
Minä tarkotin sitä, että miksi oppilaille tarjotaan kriisiapua, jos rehtorilla on ongelma ? Surkuhupaisaa.
Suomessahan ei nuoret saa psykiatrista apua tosi tarpeeseen kuin korkeintaan
puolen vuoden viivellä, mutta tällaisissa "naurettavissa" tapaukssis kriisiapukoneisto on tarjolla.
Samoin se on tarjolla salamana turisteille jotka kohtaavat lomamatkoillaan jotainn "kauheaa". Turistit voisivat kustantaa kriisiapunsa itse ja yhteiskunnan apu
niille, jotka oikeasti kärsivät.
Opettaja oli alkanut katseleen "sillä silmällä" LIIAN NUORIA,suomessa pokehommaikäraja on 16 vuotta,suojaikärajat euroopassa,WIKIPEDIAN MUKAAN.http://fi.wikipedia.org/wiki/Suojaikäraja
virassaan ?
Ei palvota kuvia, luomua sen olla pitää.