Mitähän gourmet:ia laittaisin

kun pääsen "riehumaan" keittiöösi?
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

lihapullia :) koska ajattelit tulla riehumaan?

Äänestä

en tiedä kenen keittiöön olet menossa mut mun gourmetit oli tänäänkin broileri suikaletta ja kasviksia muutama karppinen siivu pari sulatejuustopalaa mielestäni vähällä mennään

Äänestä

Saat vapaat kädet, the kitchen is yours ;-)

Äänestä

Saat itse päättää jos olet hän. :)
Haluan, että teet lempiruokaasi.
Mut toivon että riehuisit ensin jossain muualla... minun kanssa... vällyjen alla... Tulisi sopivasti nälkäkin.

http://www.youtube.com/watch?v=fvf1mrngUQg&feature=related
-> Tätä kuuntelin just äsken.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitten joskus kirjoitti:

kun pääsen "riehumaan" keittiöösi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu