Olen täällä no niin totta tosiaan olen. Mukavaa lauantaita kuitenkin hänelle.
Epätietoinen
ajatuksissa on
15264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jotain olis syytä laittaa tunnisteeksi jos jollekin tietylle laitat viestiä...täällä on muutama muukin...
Kiireinen lauantai minulla kuten huominenkin. Mukavaa lauantaita ajatusten asukillekin.... Olen mielessäni.
Jee jee...kivaa saada terkkuja herkulta
Ajattele, jos meidät olisikin luotu toisillemme, millaistahan elämä olisi silloin ollut?
Luulen, että näin vanhempana sitä olisi osannut kaikkea hyvää toisessa enemmän arvostaa kun nuorena. Sellainen turhanpäiväinen vouhotus olisi elämästä kokonaan poissa.
No sitä on varmaan turha miettii
Luulisin, että olis yhtä herkuttelua
Niin olisi. Sellaista aikuisten ihmisten suhde, vapaus kummankin olla sellainen kun on, ei mitään pakottamista mihinkään muotteihin väkisin. Hellyyttä, rakkautta. Ihanaa elämää.
Just sitä oikeeta aitoa herkuttelua.
Olisi todella ihana suhde.
Sellaista kun kaksi oikeaa sielua kohtaa.
Ihan oikeesti olen joskus miettinyt että meissä on muuten tosi paljon samaa...
Niinhän sä sanoit muutamaan otteeseen...
Näin vanhempana mä olen iloinen siitä, ettei pettymykset enää tunnu missään, voi olkapäitään kohauttaa ja todeta, mitäpä tuosta, meressä riittää kaloja.
asennetta.Kun törmää ihmiseen, joka ravistelee tunteita...jos mitään ei synny heti
sen aika ei ole silloin..ehkä seuraava ravistaja on se, joka tuntee samoin kuin sinä.
kyl sen omenan joku ain nappaa...