Thaihieronta Loviisassa

Terveppä terve! Oesko minkälaesta hierontaa ja mihin hintaan? Mitä suapi jos jos Savoksi kyssyy ja antaa kahta satasta?
34697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kalakukkoja......???

Äänestä

Seksitreffit,fi oli kuva todella muodokkaasta hierojasta Loviisassa. Onko se sama lahna kun Hong Jokissa vai onko tää joku kilpailija? Jaa saako siellä piparia kahvin kanssa vai pelkkää kahvia?

Äänestä

Yksi tuttu (avio)mies kävi. Asiallista hierontaa, ei mitään salaisuuksia. Sitä mitä luvataankin ilman yllätyksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reijo K kirjoitti:

Terveppä terve! Oesko minkälaesta hierontaa ja mihin hintaan? Mitä suapi jos jos Savoksi kyssyy ja antaa kahta satasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu