Totalmedia 3 ongelma

Elikkäs mulla on tämä totalmedia 3 asennettuna ja se ei suostu avaamaan niitä tv, radio, video yms. Eli jos voisitte auttaa niin kiitos.
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä ihme on Totalmedia 3?

Äänestä
  • googlaa ja sivisty

    Äänestä

Tuo kysymys kuuluis tietsikkapalstalle eikä tänne

Äänestä

No, onko sulla tv-viritintä koneessa? ja mikä laite? USB vai PCI vai joku muu? Antenni vai kaapeli? Koneen speksit? Käyttis?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pertti18 kirjoitti:

Elikkäs mulla on tämä totalmedia 3 asennettuna ja se ei suostu avaamaan niitä tv, radio, video yms. Eli jos voisitte auttaa niin kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu