eräälle punatukkaiselle. Ei varmasti palstaile, mutta http://www.youtube.com/watch?v=5Jj3wZVc7nw Ainakaan ei ilmeisesti minua. Varmaankin moni olisi kiinnostunut, mutta hän taitaa pysyä lujana.
Naiselle
uhkapeluri.
10785
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ehkä kuitenkin juuri sua.
Teillähän voi pyörähtää romanssi käyntiin!
Mikä kuvaisi hullua hurmiota, jossa ihmisen pää on aivan täynnä toista. Varmaan (ainakin) tämä (vanha):
http://www.youtube.com/watch?v=yYc0FwhNBWw
Se on iso ehkä. Katsotaan mitä tulevat kohtaamiset tuo tullessaan, vai tuoko mitään.
Yhtä ajattelen, mutta pysyn myös lujana ellei tilannearvio muutu. :)
Minkälainen se tilannearvio on?
Että ei kannata laittaa sydäntään täysin peliin, sillä en tunne toista tarpeeksi ja saattaa olla jonkinsortin peluri.
Juu. Kannattaa tutustua:) Itse pelailen joskus lottoa ja semmoista. Toisten tunteilla ei saa pelailla.
Pysyy lujana mut mitäs jos ei sun suhteen.
uhkapeluri. Olen samaa mieltä ettei toisen tunteilla saa pelata! Olen itse oppinut olemaan varovainen miesten suhteen ja tiukkakin. Ei se ole kenenkään syy jos ei enää uskalla! Monta hyvää mahdollisuutta menee ohi.
Joten ole sie joka on tiukkana, äläkä päästä irti.
Tuon voisi ajatella kuin olisi hänen kirjoittama, vaikken häntä sen paremmin tunnekkaan. Aikomukseni on kyllä tuoda tunteeni esille, niin ettei ainakaan jää epäselväksi.