Rakas

mulla on ikävä sua.
6148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luulitkos muuta?
Rakas, ikävä.

Äänestä

sydäntä puristaa, sattuuuuuuuuuuu,,,,,,,,,

Äänestä

Niin minullakin sinua T.

Äänestä

Meidän kuuluisi olla yhdessä. Meillä olisi hyvä yhdessä.

Äänestä
  • Mutta valintasi otit ...

    Äänestä

Kuuluu olevan, vaikka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt ja aina kirjoitti:

mulla on ikävä sua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu