Kyllä mä tarvitsen, sulla on varmasti suhteita sellaisiin henkilöihin jotka voisivat urkkia minulle tietoja ja saada heidät syytteeseen tekosistaan. Tämän on loputtava!
Olet kysynyt kahdesti
tarvitko apua
6214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minäkin, voitko auttaa?
kuin työhöni liittyvissä...
Mikähän se työ sitten on?
Tarvitsen sellaisten henkilöiden apua jotka voisivat neuvoa, miten selvittää kuka on päässyt koneelleni? käyttää toinen palvelin....tietojani tietää joku muu? miksi puhelimessani lukee puhelun tullessa että siirretty puhelu? ja monta muuta asiaa, mitä pitäisi saada selvitettyä.
Kuulostaa siltä, että ajatusmaailmasi on juuri nyt pari pykälää liian epäluuloinen ja olet peloissasi. Saatan toki olla väärässäkin, mutta mielestäni voisit etsiä apua terveydenhuollosta. Tai ensi alkuun vähentää stressiä laittamalla koneestasi virran pois. Silloin voit olla aivan varma, ettei koneellasi käy kukaan.
ettäkö terveyskeskuksessa osaisivat neuvoa miksi minulle suoraan tulevat puhelut siirretään jostain? kyllä tässä on nyt niin iso mätäpaise jossain että se vaatii perusteellisen tutkinnan!