Kimi ja Jenni

F1-kuski Kimi Räikkönen ja Malli/TV-kasvo Jenni Dahlman menivät naimisiin viikko sitten Vanajanlinnassa. Paikalla oli lapsuudenkavereita ja bestmanina toimi Kimin veli Rami(?) ja kaasona Suvi Miinala (kai?). Kimi ja Jenni olivat tavanneet 3 vuotta sitten juuri kyseisessä Vanajanlinnassa.
31343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt jo tiedät kun häistä on melkein viikko ohoh!

Äänestä

Who the fuck cares,what mouse and whore are doing

Äänestä

omapa kumma, että tiedät, ku juorulehdet on kirjottanut tuosta asiasta jo ehkä puoli vuotta sitten...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tiedänpä vain kirjoitti:

F1-kuski Kimi Räikkönen ja Malli/TV-kasvo Jenni Dahlman menivät naimisiin viikko sitten Vanajanlinnassa. Paikalla oli lapsuudenkavereita ja bestmanina toimi Kimin veli Rami(?) ja kaasona Suvi Miinala (kai?). Kimi ja Jenni olivat tavanneet 3 vuotta sitten juuri kyseisessä Vanajanlinnassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu